Telefon
WhatsApp
YÜKLENİYOR...
S17 Houses

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Telefon

0 (530) 462 42 42

E-Posta

srd@s17houses.com

Adres

Karakaş sokak 7 Daire 1 Ortaköy, Beşiktaş / İstanbul

"Evinizin Değerini Arttırmak İçin Tasarım ve Yatırım Önerileri"

"Evinizin Değerini Arttırmak İçin Tasarım ve Yatırım Önerileri"

Evinizin değerini arttırmak isteyenler için birçok değişik seçenek mevcuttur. Tasarım ile ilgili çeşitli işler yaparak evinizi daha estetik hale getirebiliriz ve böylece daha çekici bir satış fiyatı elde edebilirsiniz. Aynı zamanda evinizi yatırım amaçlı olarak değerlendirerek, yabancı alıcılara özellikle hazır ev, anahtar teslim, her şey dahil gibi imkanlar sunarak daha fazla ilgi çekebiliriz. 

Fix & flip konsepti, evinizi yenileme ve satma işine yönelik bir stratejidir. Bu stratejiyi kullanarak evinizde gerekli tadilat ve uygulamaları yaparak, yüksek bir kar elde edebiliriz. Tasarım, dekore etme, uygulama gibi işlerle uğraşarak, evinizi cazip hale getirebilir ve daha yüksek fiyatlarla satış yapabiliriz. 

Eğer evinizin satışı, tasarımı ve uygulaması gibi işlerle uğraşmak istemiyorsanız, alanında uzman bir ekibimiz ile çalışabilirsiniz. Bu ekibin görevi, evinizi tasarlamak, gerekli uygulamaları yapmak ve daha yüksek bir fiyatla satmak olacaktır. Bu şekilde, bu işlemlerle uğraşmak zorunda kalmadan, daha kolay ve kazançlı bir şekilde evinizi satabilirsiniz. 

Evinizin değerini arttırmak için tasarım ve yatırım yapmanın önemi büyüktür. Yabancı alıcılara özel fırsatlar sunarak, evinizi daha çekici hale getirebilir ve daha fazla ilgi çekebiliriz. Fix & flip stratejisiyle evinizi yenileyerek, karlı bir satış yapabiliriz. Aynı zamanda, tasarım ve uygulama gibi hizmetlerden yararlanarak, daha kolay ve karlı bir şekilde evinizi satabiliriz. 

Paylaş: