Telefon
WhatsApp
YÜKLENİYOR...
S17 Houses

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Telefon

0 (530) 462 42 42

E-Posta

srd@s17houses.com

Adres

Karakaş sokak 7 Daire 1 Ortaköy, Beşiktaş / İstanbul

Hakkımızda

Hakkımızda

S17 houses ilke olarak,müşterilerine en uygun gayrimenkul yatırım danışmanlığını veren,öz güveni yüksek bir emlak yatırım / fix & flip şirketidir,

Bize hayallerinizdeki evi / yatırımı anlatın,bizde genç dinamik ve tecrübeli kadromuz sayesinde hayallerinizi en kısa zamanda gerçeğe dönüştürelim,size en uygun evi / yatırımı bulalım. Veya mevcut evinizin değerini arttıralım.

Almış,( yada satışta olan ) mülklerinizi Birbirinden değerli tasarımlara imza atan iç mimar arkadaşlarımız ile bitlikte içlerini en modern,en güzel şekilde tasarım mobilyalarla döşeyerek değerlerini arttırarak, muadillerinin çok üzerinde fiyatlarla satıp,siz değerli müşterilerilerimize en yüksek kazançları sağlayalım,

Yine dilerseniz,S17 houses olarak, kiralamayı yada ( airbnb ) yapmayı düşündüğünüz yerlerinizi bu konuda uzman,ve dinamik kadromuz sayesinde, ( temizliği,7/24 teknik bakım ve servisi,güvenliği ) ve kalan misafirlerin kaldıkları süre boyunca her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıcak uzman kadromuz sayesinde yaşadıkları zamanları eşsiz birer anıya dönüştürelim.